+48 33 861 90 24biuro@invest-dom.com.pl
PROFESJONALNY MONTAŻ OKIEN

Witamy na stronie firmy Invest-Dom

Invest-Dom to młoda, prężnie rozwijająca sie firma. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników służących radą i pomocą w podejmowanych przez Państwa decyzjach. Dysponujemy odpowiednią bazą sprzętową, a także profesjonalną kadrą montażystów. Oferowany przez nas towar jest najwyższej jakości oraz w dobrych cenach.

Czym się zajmujemy?

Montaż Stolarki Okiennej
Montaż Stolarki Okiennej W swojej ofercie posiadamy okna i drzwi z PCV, okna i drzwi aluminiowej, a także okna i drzwi drewniane.
Montaż Drzwi
Montaż Drzwi Montujemy m.in. drzwi zewnętrzne stalowe, drzwi drewniane sosnowe lub dębowe oraz drzwi wewnętrzne.
Montaż Rolet
Montaż Rolet Posiadamy szeroką gamę rolet zewnętrznych w systemie integracyjnym oraz adaptacyjnym.
Montaż Bram Garażowych
Montaż Bram Garażowych Zajmujemy się montażem bram garażowych segmentowych, dwuskrzydłowych, uchylnych.

Kim jesteśmy?

Podstawowym obszarem działalności firmy INVEST-DOM jest stolarka okienna oraz drzwiowa. Ponadto zajmujemy się również sprzedażą parapetów, bram, rolet zewnętrznych, wewnętrznych, zadaszeń, markiz. Jesteśmy firmą działającą na rynku od ponad 15 lat.
Zdobyte w tym czasie doświadczenie, zapewnia fachową i solidną realizację każdego zlecenia. Już od momentu powstania zdobywaliśmy szeroką grupę odbiorców naszych towarów. Dziś nasza firma  jest w pełni rozpoznawalna – rekomendowana poważnym inwestorom, polecana przez zadowolonych klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy nowoczesny i specjalistyczny sprzęt oraz zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników. Wciąż doskonalimy i rozwijamy metody naszej pracy, czego dowodem jest szeroka gama oferowanego przez nas asortymentu.
Niewątpliwie największym atutem firmy INVEST-DOM jest jakość wykonania prac oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, czego efektem jest przede wszystkim uznanie poparte licznymi referencjami.

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami przy pomocy tego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to jest możliwe.